neděle 30. listopadu 2014

První sezení a první krášlení

V pátek 28. listopadu se v obecní knihovně sešli sympatizanti a členové Okrašlovacího spolku obce Ratíškovice, aby společně probrali své vize a plány. Představili jsme se, probrali jsme stanovy, krátkodobé a dlouhodobé cíle, došlo dokonce i na vzpomínání na doby dávno minulé (po II. světové válce prý už Okrašlovací spolek v Ratíškovicích nakrátko existoval) a započali jsme i s první okrašlovací událostí - Guerilla gardeningem, neboli "partyzánským zahradničením".

A tak jako se příroda ukládá k zimnímu spánku, i my po dobu ledových měsíců nakrátko uspíme činnost krasospolku, abychom mohli v klidu odpočívat, přemýšlet a nabrat sil pro měsíce slunečné. Na jaře pak, spolu s rozkvetlými květy krokusků a sněženek, opět probudíme svou činnost, tentokráte snad i s Vaší podporou!

A nesmíme zapomenout velké DÍKY obecní knihovně za poskytnuté zázemí :)

Jedno nepovedené, ale artové foto - jako předkrm

Skupina číslo 1 se připravuje k akci

Nachystat munici