středa 4. února 2015

Hlasování - Nejkrásnější ratiškovský sněhulák roku 2015

Do emailové schránky Krasospolku se přikutáleli sněhoví krasavci z vašich zahrádek, dvorečků a políček. Děkujeme všem zúčastněným za jejich odvahu. Hlasování je tímto spuštěno! A pokud máte ještě někde v ledničce zásobu sněhu, stavějte dál - rádi přidáme další sněhuláky do naší ankety i za běhu :)

Jak hlasovat?
Projděte si všechny zobrazené sněhuláky, jsou seřazeni podle pořadí, v jakém byli zasláni na adresu krasospolek@ratiskovice.net. Plnou velikost každého obrázku lze zobrazit kliknutím na náhled fotografie. Kliknutím na popis sněhuláka si vyberte svého favorita. Svůj hlas pak potvrdíte stisknutím tlačítka "Hlasovat", které se nachází pod přehledem všech sněhuláků. Z jednoho počítače lze hlasovat pouze jedenkrát. Dobře se bavte!

1 komentář:

1. všichni stavitelé sněhuláků zaslouží velkou pochvalu!!! stejně jako Krasospolek :-))

OdpovědětVymazat