úterý 7. března 2023

Ukliďme Ratiškovice IX

Po deváté v řadě zachraňujeme svět a Vy můžete být u toho. Že se necítíte jako superhrdinové? Nevadí! My taky ne, ale stejně jdeme do toho!

Letos, už nás neohrožuje zákeřný COVID, takže se v klidu sejdeme a svinčík v okolí Ratíškovic uklidíme. Použité roušky, plechovky od piva, PETky od šumivých nápojů, papírové kapesníčky od kdovíčeho a jiný binec, který denně potkáváte při vycházce za poznáním hranic našeho katastru, nemilosrdně sebereme a odstraníme z vašeho dohledu. Navždy.

K dispozici nám jako každý rok budou pytle od spolku Ukliďme Česko, pro děti budou připraveny i pracovní rukavice.

Záchranná akce se uskuteční v sobotu 1. dubna 2023 od 9:00 hodin, kdy se sejdeme před budovou OÚ a rozdělíme si mezi sebou úklidové lokality, nafasujeme pytle a děti dostanou i rukavice. Poté vyrazíme sbírat odpadky, konec akce není stanoven, je to individuální, hlavně se pobavit a k ničemu se nenutit.

Ratíškovice se na Vás těší a děkují Vám! Vítány jsou především rodiny, páry a jednotlivci.

🔥Pokud to počasí dovolí, tak bude pro všechny účastníky úklidu připraven táborák v Muzeum U Kronikářa - v sobotu odpoledne v 16:00. Vemte s sebou něco na opečení, probereme dopolední akci a pro děti bude nachystáno překvapení.

Akci zdar!

Žádné komentáře:

Okomentovat