úterý 18. června 2024

Pozvánka na Festival Na Hnojišti

Multi-žánrový hudební festival pod širým nebem.

Zveme Vás do Muzea U Kronikářa, kde proběhne 10. srpna tohoto roku čtvrtý ročník multi-žánrového hudebního Festivalu Na Hnojišti.

Opět jsme oslovili kapely z blízkého i širého okolí, tentokrát se můžete těšit na 5 hudebních těles, například:

Michal Horák

Michal je český písničkář a vítěz Českého slavíka 21 v kategorii Objev roku. Sám sebe Michal popisuje takto:
Píšu písničky o věcech, co mě baví, a doprovázím se u toho nejčastěji na klavír nebo kytaru. Lítám z žánru do žánru, ale myslím, že to je všechno hlavně folk. V nejlepších letech jsem vyhrál několik talentových soutěží, (což jsem završil výhrou Objevu roku v anketě Zlatý slavík 2021 a nominací na Cenu Anděl téhož roku) a od třinácti let koncertuju všude možně. Taky jsem vydal několik singlů, jejichž počet vjůs se na YouTube pohybuje v řádcích statisíců až miliónů, z čehož mám velkou radost. Na podzim roku 2019 jsem si vydal svoje první album s prozíravým názvem „Michalovo cédéčko“, na podzim roku 2021 svoje druhé CD jménem „Michalbum“ a nakonec ke sklonku roku 2023 album “Ideální čas se nezbláznit”.
   Více info o Michalovi si můžete přečíst na jeho webu https://www.michalhorak.eu/ nebo si poslechněte jeho super písničky s veselými klipy na YouTube


sCAP!

Tento muzikant je obestřen rouškou tajemství, ale jeho nezaměnitelný sound a vizuální projev jste měli možnost zažít na našem modřínovém pódiu už před dvěma lety a kvůli velkému ohlasu fanoušků jsme jej opět oslovili i tento rok.

Centrace

Lokální patrioty a příznivce melodického rocku jistě potěší informace, že po roční přestávce nám na festivalu opět zahraje osvědčená domácí kapela.
Více info o kapele najdete na https://centrace.webnode.cz/

Je tu někdo?


Hodonínská alternativně-rocková kapela už u nás vystupovala před dvěma lety. Zalíbili se nám, a tak jim dáváme opět prostor.


a další...Jak to bude probíhat?

  • Začátek v sobotu 10. srpna, brány areálu se otevřou ve 13:30 v Muzeu U Kronikářa (Ratíškovice, Dědina č.p. 83).
  • Vstupné 250Kč za osobu, zlevněné vstupné pro děti od 10 do 15 let 150Kč, děti do 10 let zdarma. Vstupné lze zakoupit na místě v den festivalu, nebo online na www.smsticket.cz
  • Vemte s sebou deky na polehávání nebo si sedněte na připravené lavičky a palety a pak už si budete jen užívat živou hudební produkci.
  • Pro nejmenší děti je připraveno pískoviště a malý domeček s hračkami.
  • Doplnění tekutin - čepované pivo, rozlévané víno místního vinaře, nealko + grilované speciality, pop-corn
  • Návštěva toalet je zajištěna díky mobilnímu WC, v těsné blízkosti je možnost využít Hospodu Na Smyku
  • Budeme šetrní k životnímu prostředí - doporučujeme přinést s sebou vlastní krýgl, skleničku nebo panáka - na pivo, víno, tvrdý alkohol a nealko - nejlépe z tlustého odolného materiálu (sklo, plast, dřevo, keramika, plech, ...), který dobře odolá nárazům při tanci a veselému skákání.
  • Nemáme rádi jednorázové nádobí. Odpadky u nás nejsou vítány - co si přinesete, to si i domů odnesete - děkujeme, že nezahlcujete naši jedinou popelnici.
  • Budeme taktéž ohleduplní k našim sousedům. Akce se koná uprostřed vesnice - ve 23:00 je tedy potřeba, abyste se v klidu a tichosti odebrali do svých domovů nebo do přilehlých restauračních zařízení
  • Děkujeme za respektování našich pravidel. Jen díky nim bude možno festival v případě jeho zdárného průběhu realizovat i příští rok.

Těší se na Vás - Krasospolek a přátelé 

Žádné komentáře:

Okomentovat